Aby samemu stać się lepszym,

nie musisz czekać na lepszy świat”.

(Phil Bosmans)

Szanowni Państwo!

Szkolne Koło Wolontariatu „My dla innych”, Nauczyciele i Dyrekcja szkoły zapraszają społeczność szkolną i naszych Przyjaciół do wzięcia udziału w zbiórce rzeczowej dla mieszkańców walczącej Ukrainy. Łącząc się w geście solidarności z potrzebującymi, chcemy wesprzeć działania Gminy Spytkowice oraz Pana Krzysztofa Posackiego, który przekazuje nam bieżące potrzeby tych, którzy zmuszeni są walczyć o swoją Ojczyznę albo z niej uciekać.

Decyzją MEiN, w poniedziałek 21 lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII wracają do nauki stacjonarnej. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem zamieszczonym w dzienniku elektronicznym LIBRUS. Przypominamy o obuwiu zamiennym i mundurkach! Uczniowie przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 10 minut przed lekcjami.

Szanowni Państwo,

w tym tygodniu, zgodnie z planem ustalonym we wrześniu, w naszej szkole odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami i nauczycielami. Poniżej harmonogram zebrań.

9 lutego 2022 roku, w czasie uroczystej Sesji Rady Gminy Spytkowice, pięcioro uczniów naszej szkoły znalazło się w zacnym gronie Stypendystów wyróżnionych w ramach Gminnego Programu Stypendialnego za bardzo dobre wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2021/2022.

ksiazkobranie plakat 1000