Decyzją MEiN, w poniedziałek 21 lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII wracają do nauki stacjonarnej. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem zamieszczonym w dzienniku elektronicznym LIBRUS. Przypominamy o obuwiu zamiennym i mundurkach! Uczniowie przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 10 minut przed lekcjami.

Wszyscy mamy nadzieję, że od tej pory nauka będzie odbywała się już zawsze w szkole, a zajęcia zdalne pozostaną wspomnieniem.

W czasie, kiedy do szkoły przychodzili tylko najmłodsi, w naszej szkole wiele się działo. Docierały do nas miłe przesyłki i pozyskiwaliśmy nowych Przyjaciół szkoły....

Od zaprzyjaźnionych „Aniołów na Górce” dostaliśmy ręcznie wykonane ceramiczne serca, które uczniowie klas II i III mogli pięknie wymalować i ozdobić według własnej inwencji. Dziękujemy, że zawsze o nas pamiętacie!

Z firmy Aksam – Paluszki Beskidzkie" otrzymaliśmy spory zapas łakoci, które uatrakcyjniły najmłodszym bale karnawałowe i walentynki. Dziękujemy właścicielowi – Panu Adamowi Klęczarowi za hojność, a Panu Ryszardowi za dostarczenie nam darowizny. Dziękujemy!

Na ścianach dolnego korytarza pojawiły się kolorowe obrazki i napisy, a w centralnym miejscu przy wejściu, duże logo szkoły. Z tego miejsca bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasze plany mogły stać się rzeczywistością. Dziękujemy Rodzicom jednej z Uczennic naszej szkoły za przekazanie funduszy na zakup logo, liter i naklejek w kwocie 1500 zł (na ich życzenie nie podajemy nazwiska) oraz Tym, którzy w jakikolwiek sposób byli pomocni w realizacji tego pomysłu. Za malowanie, klejenie, rozmieszczanie i doradzanie z całego serca Wszystkim DZIĘKUJEMY!

Agnieszka Harmata