Klasy I-III SP
KLASA II CZEKA NA ŚWIĘTA! PDF Drukuj Email

     Uczniowie klasy 2 przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Uczyli się jak nakrywać do stołu oraz kulturalnie spożywać posiłki a 6 grudnia wyjechali do MULTIKINA na film „KUMPLE Z DŻUNGLI”. W szkole otrzymali „mikołajkową” niespodziankę od Św. Mikołaja. W klasie wspólnie z rodzicami i wychowawcą dekorowali pierniki, które zawiesili na choince oraz przygotowali piernikowe niespodzianki dla najbliższych.  Oprócz tego zdobywają nagrody w konkursach, uczestniczą w zabawie andrzejkowej i przygotowują  kolędę na konkurs kolęd.

 

Więcej…
 
MOC ATRAKCJI W KLASIE I W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 PDF Drukuj Email
czwartek, 29 czerwca 2017 19:40

1. Uczniowie w klasie 1 mieli zorganizowanych dużo atrakcji. Do jednej z nich z pewnością należała wycieczka do ZOTORLANDU, w czasie której nie tylko się bawili, ale poznawali i utrwalali wiedzę, min o dinozaurach, owadach, baśniach. Byli też w parku mitologii, gdzie mogli podziwiać na statku uroki starożytnej Grecji.

Więcej…
 
Bachowickie piosenkarki zdominowały IX Dziecięcy Festiwal Piosenki „O Pluszowego Misia” PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2017 19:09

     27 maja w sali WDK Spytkowice odbył się po raz kolejny Dziecięcy Festiwal Piosenki „O Pluszowego Misia”. Swoje umiejętności wokalne z naszej miejscowości prezentowali:

Ania Karamańska, Jasiu Balonek, Gabrysia Charnas, Joasia Pióro, Ania Wójtowicz, Julia Kurdziel, Julia Strzała.

Więcej…
 
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI! PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2017 19:00

     Co roku 26 maja obchodzimy jedno z najważniejszych świąt – Dzień Matki. W tym dniu składamy swoim kochanym Mamom życzenia, obdarowujemy je drobnymi upominkami, aby w tym wyjątkowym dniu jeszcze bardziej okazać swoją miłość i szacunek. W naszej szkole w tym dniu został zorganizowany konkurs recytatorski pt. ”SERCE MATKI”.

Więcej…
 
PIERWSZAKI Z WIZYTĄ W PIEKARNI „MAJA” W SPYTKOWICACH PDF Drukuj Email
czwartek, 11 maja 2017 04:23

20  kwietnia 2017 r. klasa 1 odwiedziła piekarnię  „MAJA” w Spytkowicach. Uczniowie doznali wielu wrażeń poznając pracę piekarza. Mieli tez możliwość samemu wyrobić ciasto i upiec bułeczki dla  całej rodziny. Było to dla nich duże przeżycie i doświadczenie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 19