Liga Ochrony Przyrody
 
 
Szkolne koło LOP w naszej szkole skupia uczniów chętnych do pracy na rzecz środowiska naturalnego. W ramach pracy naszego koła proponujemy młodzieży: akcje ekologiczne, konkursy, warsztaty, prelekcje, spotkania z ciekawymi ludźmi. We wrześniu 2011 otrzymaliśmy wyróżnienie  w powiecie wadowickim za projekt edukacyjny  „ Trzymaj formę”. Był to konkurs organizowany przez Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Wadowicach. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszego projektu ukazującego szeroką współpracę dzieci i rodziców w propagowaniu zdrowego stylu życia. Uczniowie, którzy wzięli udział w projekcie i wykonali prezentacje multimedialne lub interesujące albumy to:            
 

Opiekunem LOP jest Pani Edyta Laskowska 
 Działania w roku 2012/2013 PDF Drukuj Email

W roku szkolnym 2012/2013 kontynuujemy realizację projektu
PROFILAKTYKA CHORÓB NOWOTWOROWYCH.

 

Więcej…
 
Dzień Ziemi 2012 PDF Drukuj Email

21 czerwca zorganizowaliśmy Dni Ziemi 2012. Podsumowane zostały wszystkie działania ,które podejmowaliśmy w roku szkolnym 2011/2012.Dzieci z klasy 5 zaprezentowały scenkę pt. „Ufoludki podglądają świat”. Młodzież gimnazjum przedstawiła prezentację multimedialną pt. „Święto dla Ziemi”. Pani dyrektor wręczyła nagrody dla najaktywniejszych uczniów. Zapraszamy do fotorelacji:

Więcej…
 
Aktualności PDF Email

22 kwietnia  obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. W naszej szkole jak co roku  w kwietniu oraz w maju organizujemy szereg działań praktycznych, artystycznych mających na celu uwrażliwić młodzież oraz dorosłych na ogromną wartość dóbr jakie daje nam NASZA ZIEMIA .

Więcej…
 
Projekty PDF Drukuj Email

W roku szkolnym 2011/2012 realizujemy SZKOLNY PROJEKT PREWENCJI CHORÓB NOWOTWOROWYCH.

W ramach projektu organizujemy szereg działań dotyczących edukacji-profilaktyki raka. Wszystkie prelekcje, konkursy, spotkania są zgodne z założeniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Więcej…
 
Konkursy realizowane w roku szkonym 2011/2012 PDF Drukuj Email

Ogólnopolski Program Winiary  „Jedz smacznie i zdrowo”

Jako szkoła włączyliśmy się także do II edycji  ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Jedz smacznie i zdrowo” organizowanego przez firmę Winiary. Klasy Ib i II Gimnazjum wzięły udział w konkursie .Walczą o dwudniową wycieczkę do Warszawy lub tablicę interaktywną. Przedstawiciele klas wykonali po 2  plakaty www.jedzsamcznieizdrowo.pl Prace zostały wysłane, czekamy na wyniki.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 5