ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH PDF Drukuj Email
niedziela, 23 września 2018 18:21

     11 września 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klas pierwszych. To ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym z dużym zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

     Zgodnie stwierdzono, że świetnie zdali egzamin i mogą zostać przyjęci w poczet uczniów szkoły.Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Niezwykłym przeżyciem było dla nich pasowanie symbolicznym ołówkiem na ucznia, którego dokonała pani dyrektor Małgorzata Balonek. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i książeczki SKO. Nie zabrakło też upominków od rodziców. Wszystkim pasowanym uczniom i uczennicom życzymy sukcesów w nauce oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole. Powodzenia!

                              Halina Wójtowicz, Wanda Pituch

                              Fotografie: Anna Karamańska, Marzena Noworyta, Joanna Dębska

 

{gallery}Wydarzenia/slubowanie_2018{/gallery}