Klasy I-III SP
Dzień Babci i Dziadka w klasach I PDF Drukuj Email
niedziela, 01 lutego 2015 18:36

… Kochamy Was całym sercem

Żyj Babuniu, Żyj Dziadziusiu latek sto!

 

     W dniu 27.01.2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klas pierwszych.

Więcej…
 
WYJAZD DO TEATRU PDF Drukuj Email
wtorek, 30 grudnia 2014 12:37

     Klasy I, 9 grudnia po raz kolejny w tym roku szkolnym odwiedziły Teatr Banialuka w Bielsku-Białej. Tym razem obejrzały zabawną opowieść, która wprowadziła najmłodszych w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej…
 
ANDRZEJKOWE CZARY-MARY PDF Drukuj Email
wtorek, 30 grudnia 2014 12:16

,,Hokus-pokus, czary-mary,
Niech się spełnią andrzejkowe czary” .

 

      Wieczór  26.11.2014 r. w klasach I był pełen wróżb, radości i dobrej zabawy. Andrzejki rozpoczęły się wróżbami przygotowanymi przez wychowawczynie. Każdy mógł dowiedzieć się na różne sposoby kim będzie w przyszłości, albo poznać imię przyjaciela/przyjaciółki. Były też wróżby: Andrzejkowe serce, Zaczarowane kubeczki, Spacer butów.

 

Więcej…
 
Konkurs plastyczny "Grzyby jadalne i trujące" PDF Drukuj Email

 

 

     W ramach zajęć lekcyjnych w klasach I-III, których celem było poszerzenie wiadomości o grzybach jadalnych i trujących, przeprowadzono konkurs plastyczny. Cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykonali prace przestrzenne i prace plastyczne na wysokim poziomie. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, wykonane ciekawymi technikami plastycznymi i z różnych materiałów. Wybór laureatów był bardzo trudny.

Więcej…
 
Koreczki owocowe – smaczne i zdrowe PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 listopada 2014 00:00

     W celu promowania oraz zachęcania dzieci do spożywania owoców uczniowie klasy Ib przygotowywali koreczki owocowe. Samodzielna praca i wspólna degustacja była wspaniałą okazją do integracji klasy, a dla organizmu dodatkowym zastrzykiem witamin.

                                                                                                     Anna Wiktor

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna > ostatnia >>

Strona 18 z 19