Klasy I-III SP
CO SŁYCHAĆ W KLASIE PIERWSZEJ ! PDF Drukuj Email
niedziela, 18 grudnia 2016 11:12

     Interesująco rozpoczęła się szkolna przygoda pierwszoklasistów. Każdy dzień, czy słoneczny czy pochmurny, poświęca się na naukę w różnej formie. Uczniowie wiedzą, że dróg do zdobycia nowych wiadomości i umiejętności jest wiele.

Więcej…
 
ZABAWA ANDRZEJKOWA KLAS 1-3 PDF Drukuj Email
niedziela, 18 grudnia 2016 10:50

     W dniu 23 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w ZABAWIE ANDRZEJKOWEJ, która miała miejsce w hali sportowej naszej szkoły. Uczennice ze starszych klas przebrały się za wróżki, przygotowały przeróżne wróżby i chętnie przepowiadały co przydarzy się w przyszłości ich młodszym kolegom i koleżankom.

Więcej…
 
Trzecioklasiści w świecie nauki PDF Drukuj Email
niedziela, 13 listopada 2016 19:07

     W dniu 19.10. klasy 3 Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami odwiedziły NAUKOTECHNIKĘ - Beskidzkie Centrum Nauki w Świnnej koło Żywca. Wycieczka była dopełnieniem innowacji realizowanej w ubiegłym roku szkolnym, podczas której uczniowie dokonywali szeregu eksperymentów i doświadczeń pod czujnym okiem pań wychowawczyń.

Więcej…
 
ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I W BACHOWICACH PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 października 2016 06:37

     Ślubowanie klasy pierwszej to jedna z piękniejszych uroczystości odbywających się w szkole. Pierwszoklasiści z dumą prezentują swoje umiejętności tańczą, recytują wiersze i śpiewają piosenki. W podniosłym nastroju składają przyrzeczenie i uśmiechają się nieśmiało, gdy Dyrektor dużym ołówkiem dotykając prawego ramienia pasuje ich na pełnoprawnych uczniów szkoły.
     Taka podniosła uroczystość miała miejsce w naszej szkole 14 października 2016 r. Osiemnastu pierwszoklasistów zostało oficjalnie włączonych do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Bachowicach.

Więcej…
 
PRZYGODA Z PRZYRODĄ PDF Drukuj Email
czwartek, 16 czerwca 2016 21:09

     7 czerwca 2016 roku klasy drugie wraz opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Wszyscy zwarci i gotowi wyruszyli z samego rana na spotkanie z przyrodą. Uczniowie mieli okazję podziwiać zwierzęta, które swobodnie przemieszczają się po parku spacerując pomiędzy zwiedzającymi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 19