Klasy I-III SP
„DETEKTYW POZYTYWKA” PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 16:58

     17 października 2018 roku uczniowie klas I – III uczestniczyli w musicalu „Detektyw Pozytywka” w Wadowickim Centrum Kultury, który przedstawiali aktorzy Teatru Współczesnego z Krakowa. 

Więcej…
 
KONKURS PLASTYCZNY „BARWY JESIENI” PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 16:53

     Jesień jest wdzięcznym tematem plastycznym stąd tak ogromne zainteresowanie konkursem. Prace były bardzo pomysłowe, wykonane różnymi technikami. Z uwagi na ilość prac jury miało trudny orzech do zgryzienia. Dlatego w każdej klasie przyznano trzy nagrody:

Więcej…
 
POWITANIE JESIENI PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 16:46

     W piątek 21.09.2018 r. klasy 1 - 3 przeszły w barwnym korowodzie przez swoją miejscowość Bachowice witając radośnie nadchodzącą jesień. Każdy uczeń wykonał i ozdobił kolorowego liścia. Na powitanie nadchodzącej pory roku każda klasa śpiewała jesienną piosenkę.

Więcej…
 
WARSZTATY PIERNIKOWE PDF Drukuj Email

     W dniu 13 grudnia 2018r. w cukierni „Maja” w Spytkowicach klasy pierwsze uczestniczyły w warsztatach piernikowych. W trakcie zajęć dzieci poznały recepturę pysznego piernikowego ciasta. Samodzielnie wałkowały ciasto i wykrawały z foremek różne kształty ciastek piernikowych. Po upieczeniu każdy z wielkim zaangażowaniem ozdabiał swoje ciasteczka lukrem i różnymi ozdobami cukierniczymi. Pierniczki dzieci zabrały do domu, aby były ozdobą świątecznych choinek. Było słodko, pysznie i świątecznie. Miłe chwile długo pozostaną w pamięci.

Więcej…
 
Z WIZYTĄ W TEATRZE !!! PDF Drukuj Email
czwartek, 04 października 2018 20:15

     26 września klasa II była w Teatrze Lalek Banialuka w Bielsku – Białej na przedstawieniu pt: „Tuwim i …”. Jest to piękne muzyczne widowisko oparte na tekstach Juliana Tuwima, które skierowane jest do dzieci w wieku szkolnym.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 19