Klasy I-III SP
MAJA GŁĄB – LAUREATKA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO – „KRAKUSEK” PDF Drukuj Email
środa, 20 lutego 2019 20:20

     Od września 2018/2019 r. klasa III bierze udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o Krakowie pt: „Krakusek”.

     W ramach konkursu uczniowie uczestniczyli w dwóch wycieczkach do Krakowa. Byliśmy w komnatach wawelskich oraz poznawaliśmy zabytki Krakowa.

Więcej…
 
SUKCES „WESOŁYCH NUTEK” PDF Drukuj Email
wtorek, 29 stycznia 2019 20:10

     11 stycznia 2019 uczniowie kl. II wzięli udział w VIII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Prezentując pastorałkę „Od serca do ucha” wyśpiewali I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
KREATYWNA EDUKACJA – WARSZTATY PIERNIKOWE !!! PDF Drukuj Email

     10 grudnia odbyły się warsztaty piernikowe dla uczniów klasy II. Dzieci miały okazję samodzielnie wałkować ciasto, wykrawać, piec i dekorować pierniki. Pod czujnym okiem rodziców dzieciaki wykazywały się pomysłowością w tworzeniu świątecznego przysmaku. Warsztatom towarzyszył nieustanny śmiech, a w powietrzu unosił się pachnący piernikami świąteczny nastrój.
Więcej…
 
KONKURS WIEDZY O LEKTURZE „Z LEKTURĄ ZA PAN BRAT” PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 17:04

     W ramach współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną został przeprowadzony konkurs wiedzy o lekturze A., Cz. Centkiewiczów pt.: „Zaczarowana zagroda”. Wprowadzeniem do konkursu był rebus, który uczniowie musieli rozwiązać, a następnie odpowiedzieć na pytania związane z treścią lektury. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy wręczone przez p. Małgorzatę Dębską.

Więcej…
 
NIECODZIENNA LEKCJA PRZYRODY W JESIENNYM LESIE !!! PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 17:01

     31 października uczniowie klasy I a i II wybrali się na wycieczkę do lasu. Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Głównym celem wycieczki było zapoznanie dzieci z gatunkami drzew i warstwami lasu oraz ze zwierzętami. 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 19