Wydarzenia - 2013 / 2014
Uroczysta sesja Rady Gminy Spytkowice PDF Drukuj Email
środa, 09 lipca 2014 21:56

     2 lipca 2014 roku najlepsi uczniowie z gminy Spytkowice pojawili się w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Zaproszeni młodzi goście uczestniczyli w uroczystej sesji Rady Gminy, na której wręczono im nagrody rzeczowe ufundowane z prywatnych pieniędzy wójta Mariusza Krystiana i radnych. Wśród uhonorowanych byli też uczniowie naszej szkoły: Wojciech Stasiak z gimnazjum oraz Katarzyna Bobak reprezentująca szkołę podstawową. Uczniowie ci mają średnie ocen przekraczające grubo ponad 5,0. Uczniom towarzyszyli nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz rodzice.

 

 

 
Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum PDF Drukuj Email
środa, 09 lipca 2014 18:46

     Dnia 27 czerwca 2014r. w  naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek przed przerwą wakacyjną. Trzecioklasiści podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wieloletni trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Wierszem, piosenką i kwiatami wyrazili swoją wdzięczność. Uczniowie z klas drugich nie zapomnieli o swoich starszych kolegach i koleżankach. Przygotowali dla nich krótkie pożegnanie i wręczyli drobne upominki.

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej PDF Drukuj Email
wtorek, 08 lipca 2014 00:00

     Dobiegł końca rok szkolny 2013/2014, uczniowie z niecierpliwością po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy i nauki  czekali na ostatni dzwonek i rozpoczęcie wakacji. Jednak zanim udali się na zasłużony odpoczynek uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego, który rozpoczęto mszą świętą.

Więcej…
 
Projekt "Czysta Małopolska" PDF Drukuj Email
środa, 25 czerwca 2014 10:00

W tym roku wszystkie grupy przedszkolne  ZSP w Bachowicach wzięły udział w projekcie ekologicznym „Czysta Małopolska”, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. 

Więcej…
 
4 czerwca Dzień Wolności PDF Drukuj Email
środa, 04 czerwca 2014 00:00

     W tym roku minęło 25 lat od przełomowych wydarzeń 1989 roku, które zapoczątkowały przemiany ustrojowe w naszym kraju, zaprowadziły demokrację. Pod hasłem „4 czerwca – Dzień Wolności” grupa gimnazjalistów w składzie: Weronika Bartel, Bartłomiej Kurdziel, Agnieszka Maj, Aleksandra Michalec, Julia Przejczowska, Joanna Sieprawska, Klaudia Sieprawska i Wojciech Stasiak, pod opieką Janiny Jezierskiej- Bobak zorganizowała happening szkolny, który miał przypomnieć znaczenie pierwszych, częściowo wolnych wyborów do Sejmu i wolnych wyborów do Senatu 4 czerwca 1989 roku.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8