Wydarzenia - 2010 / 2011
ŚWIĄTECZNE ZADUMANIE PDF Drukuj Email
piątek, 07 stycznia 2011 08:23

Wierzysz, że się Bóg zrodził w betlejemskim żłobie,

Lecz biada ci, jeżeli nie zrodził się w tobie.

Świąteczny czas Bożego Narodzenia zawsze skłania do refleksji nad własnym życiem, sensem istnienia, miejscem Boga w zwykłym dniu. O ile świadomi jesteśmy tego, co powinno się w naszym życiu zmienić, aby uczynić go lepszym, o tyle dalecy jesteśmy od konkretnego działania. Bezmyślnie przegrywamy walkę z czasem, trwoniąc go na uczestnictwie w nieuzasadnionym szale marketingowych „pseudo” przygotowań. Chęć posiadania łagodzi nasze sumienia, a jednocześnie oddala od istoty zrozumienia tajemnicy wigilijnej nocy.

Więcej…
 
Szkolny Konkurs Kolęd PDF Drukuj Email
wtorek, 04 stycznia 2011 00:00

     W dniu 21 grudnia 2010 r., zgodnie ze szkolną tradycją, przeprowadzony został coroczny Szkolny Konkurs Kolęd, który został zorganizowany przez p. M. Jarosz i p. E. Marek. Nad jego przebiegiem i oceną czuwało jury, któremu przewodniczyła p. Dyrektor Małgorzata Balonek.

Więcej…
 
Dzień Patrona Szkoły PDF Drukuj Email
sobota, 20 listopada 2010 13:50

16 listopada 2010 r.,w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona Księdza dr Franciszka Gołby 

Więcej…
 
Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 listopada 2010 07:21

W środę 10 listopada w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bachowicach odbył się uroczysty Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z  akademii.

Więcej…
 
Ślubowanie Pierwszoklasistów PDF Drukuj Email
środa, 03 listopada 2010 00:00

Od kilku lat pasowanie na ucznia należy do jednej z najważniejszych uroczystości szkolnych. Dla pierwszaków ze szkoły podstawowej okres poprzedzający to święto, to czas wdrażania się  w społeczność szkolną, poznawania zasad funkcjonowania szkoły, swoich praw i obowiązków.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3