Wydarzenia
TRADYCJE WIGILIJNE PDF Drukuj Email
sobota, 19 grudnia 2020 20:12

Święta Bożego Narodzenia, a przede wszystkim Wigilia – to wyjątkowy czas pełen radości, miłości i wzruszeń. Mimo, iż w tym roku nie jest nam dane spotkać się osobiście, to jednak pragniemy połączyć się z całą społecznością szkolną: Dyrekcją, Gronem Pedagogicznym i Pracownikami szkoły oraz z wszystkimi Uczniami i ich Rodzicami zapraszając do obejrzenia prezentacji „Tradycje wigilijne” w wykonaniu dzieci z grup „Słoneczka” i „Motylki”.

 

https://youtu.be/xDmXp1vP5vs

 Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

 
5 GRUDNIA - DZIEŃ WOLONTARIUSZA PDF Drukuj Email
sobota, 05 grudnia 2020 21:13

Co roku, 5 grudnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bardzo chętnie poświęcają swój czas na prace społeczne oraz dla osób potrzebujących.

Ustanowienie tego święta w 1986 r. przez ONZ było wyrazem oficjalnego docenienia pracy wolontarystycznej. Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca.

Więcej…
 
ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS PDF Drukuj Email
środa, 02 grudnia 2020 15:43

1 grudnia

Światowy Dzień Walki z AIDS

 

Jest to święto obchodzone od 1988 r. z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia. Jego głównym celem jest podniesienie poziomu wiedzy na temat HIV i AIDS jak również uwrażliwienie na problem epidemii tej choroby oraz na sytuację dotkniętych nią ludzi.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji:

Justyna Podgórna

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobraneOstatnia modyfikacja
Pobierz (Światowy Dzień Walki z AIDS.ppt)Światowy Dzień Walki z AIDS.ppt 569 Kb16802.12.2020 15:56
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY „MOJA MIEJSCOWOŚĆ W OBIEKTYWIE” PDF Drukuj Email
niedziela, 15 listopada 2020 21:32

Jak co roku w naszej szkole w listopadzie obchodzimy dzień patrona szkoły - ks. Franciszka Gołby. Z tej okazji został zorganizowany konkurs fotograficzny - „Moja miejscowość w obiektywie”.

Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie zdjęć, ukazujących zabytki oraz przyrodę Bachowic. Konkurs skłaniał uczniów do zarejestrowania uroków swojej miejscowości, jej przyrody i architektury oraz zachęcał uczniów do czynnego obcowania z naturą poprzez fotografię.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VIII.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 34