Wydarzenia
Koncert - "Hej Kolęda Kolęda" PDF Drukuj Email
wtorek, 19 stycznia 2016 17:13

      W niedzielę 10 stycznia 2016 roku już po raz piętnasty odbył się noworoczny koncert pt. „Kolędujmy Małemu Jezusowi” dla całej społeczności Bachowic. Na koncert licznie przybyły całe rodziny, które podziwiały swoje pociechy w występach.

Więcej…
 
Wyniki szkolnego konkursu "MISTRZ ORTOGRAFII 2015" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 stycznia 2016 21:54

     Od wielu lat w naszej szkole organizowany jest konkurs ,,Mistrz ortografii”. Cieszy się on dużym zainteresowaniem. Ma on na celu przede wszystkim rozwijać świadomość ortograficzną uczniów, wdrożyć ich do samokształcenia i samokontroli, a także promować uczniów zdolnych. Ponadto uczniowie utrwalają sobie obowiązujące zasady ortograficzne i interpunkcyjne, bogacą czynne słownictwo. Zwycięzcy otrzymują nagrody książkowe.

Więcej…
 
Tradycje świąteczne w Austrii PDF Drukuj Email
sobota, 02 stycznia 2016 14:30

     Dnia 18 grudnia  2015 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bachowicach, uczniowie gimnazjum pod opieką nauczycielki języka niemieckiego Elżbiety Kotowicz przygotowali dla wszystkich  wyjątkowy spektakl, przedstawiający zwyczaje adwentowe i bożonarodzeniowe w Austrii. W ten sposób chcieli uczniom ukazać różnice w obchodzeniu Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i Austrii.

Więcej…
 
SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email
wtorek, 22 grudnia 2015 12:23

     W ostatnim dniu przed świąteczną przerwą tj. 22 grudnia, w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział uczniowie z wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum oraz dzieci z oddziałów „0”. Gościnnie wystąpiły też grupy przedszkolne - "Misie" i "Biedronki".
Konkurs został przeprowadzony dla dwóch kategorii wiekowych:
- oddziałów „0” i klas I-IV SP,
- klas V-VI SP i I-III Gimnazjum.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 następna > ostatnia >>

Strona 32 z 34