Wydarzenia
Szkolny konkurs na „Palmę Wielkanocną” PDF Drukuj Email
piątek, 01 kwietnia 2016 20:21

     Dnia 17.03.2016r. odbył się szkolny konkurs na „Palmę Wielkanocną”. Wykonano 6 palm w kategorii zbiorowej oraz 6 palm w kategorii indywidualnej. Jury w składzie dyrektor szkoły M. Balonek, ks. F. Jeleśniański, J. Dębska, L. Maślana, W. Pituch, K. Dzidek oceniło poszczególne palmy według kryterium:

  • zgodność z regulaminem konkursu,
  • pomysłowość i inwencja twórcza uczestników konkursu ,
  • dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych,
  • wielkość i bogactwo użytych materiałów,
  • estetyka wykonania pracy.
Więcej…
 
Dzień Wiosny w Naszej Szkole PDF Drukuj Email
piątek, 01 kwietnia 2016 04:04

 

     Dnia 21 marca 2016 r. odbył się pierwszy w historii naszej szkoły teleturniej ,, Jeden z Dziesięciu’’. Konkurs ten odbył się w Dniu Wagarowicza. Prowadzącymi zostali Joanna Sieprawska, Weronika Bartel oraz Kamil Przystał. Walka uczestników od samego początku była zacięta. W teleturnieju brali udział: Jarosław Kuciel, Mateusz Przystał, Michał Pieczonka, Natalia Szczygieł, Kamila Stańczyk, Magdalena Stanek, Daria Głąb, Leszek Kajfasz, Emilia Wójtowicz, Aldona Stochmal. 
     Każdy z uczestników miał do wykorzystania trzy szanse, w tym przypadku były to balony. Teleturniej podzielony był na etapy. Finałowy etap teleturnieju wygrał Michał Pieczonka. Drugie miejsce zajęła Natalia Szczygieł, a trzeci był Mateusz Przystał. Po tym konkursie odbyły się kalambury, w którym brały udział klasy IV-VI SP i I-III Gim.

Więcej…
 
Wizyta Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza w naszej szkole PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 marca 2016 00:00

Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz w naszej szkole

Więcej…
 
Gminny Konkurs o tytuł „Mistrza Kaligrafii” w Bachowicach PDF Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2016 21:46

„Pismo jest zwierciadłem duszy…”

     

     22 lutego 2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach odbył się Gminny Konkurs o tytuł „Mistrza Kaligrafii” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Spytkowice zorganizowany przez panią Agnieszkę Harmatę i panią Elżbietę Marek.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 34