Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Alicja Kucia

Zastępca: Wiktoria Kucia

SEKCJE: 

Ekonomiczna: Martyna Galas

Ogólna: Alicja Kucia

Członkowie: Joanna Pióro, Wiktoria Ogrodnik, Weronika Folga, Nikola Bałys, Dominika Matura

Dekoratorska: Weronika Walkowicza

Członkowie: Maria Dębska, Wiktoria Gołba, Marcelina Zyguła, Dominika Matura, Anna Jasińska, Kamila Kubarska, Anna Nowak

Rozrywkowa: Wiktoria Kucia

Członkowie: Anna Dębska, Martyna Dębska, Aleksandra Stańczyk, Anna Jasińska, Anna Nowak, Marcelina Zyguła, Maria Dębska, Martyna Galas

Sprzęt: Miłosz Drożdż, Dawid Wider, Szymon Szewczyk, Filip Ściera

Informatyczna: Joanna Pióro, Miłosz Dębski

Opiekun: Pani Agnieszka HarmataKiermasz bożonarodzeniowy!!! PDF Drukuj Email
piątek, 19 grudnia 2014 16:55

     4 grudnia 2014 roku odbył się kiermasz świąteczny, poprzedzony kilkutygodniowymi przygotowaniami. Prezentowane ozdoby cechowała oryginalność, różnorodność i estetyka wykonania.

Więcej…
 
Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! PDF Drukuj Email
piątek, 19 grudnia 2014 16:50

     Spółdzielnia Uczniowska przy współpracy z Samorządem Uczniowskim i kilkoma nauczycielami wzięła udział w kolejnych świątecznych warsztatach.

Więcej…
 
ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PDF Drukuj Email
piątek, 19 grudnia 2014 16:43

     Wszyscy z niecierpliwością czekamy na Święta Bożego Narodzenia. Już niedługo w naszych domach pojawią się piękne świąteczne dekoracje i strojna choinka.

Więcej…
 
Liderzy SU z Bachowic na OPPM w Warszawie… PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 czerwca 2012 06:33

28 maja 2012r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Najaktywniejsi uczniowie z całej Polski mieli możliwość zaprezentowania efektów swojej całorocznej pracy. Wśród zaproszonych prawie 100 zespołów znaleźli się również Liderzy SU z Bachowic. W OPPM udział wzięli: Dagmara Mielczarek, Anna Wójtowicz, Małgorzata Jodłowska i Krzysztof Kadzik pod opieką pani Agnieszki Harmaty.

Więcej…
 
FINAŁ MAM TALENT PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2012 21:50
1 lutego w naszej szkole odbył się finał konkursu „Mam talent”. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani dyrektor Małgorzata Balonek oraz z Pani wicedyrektor Jadwiga Stanek. Nie zabrakło również pracowników szkoły, nauczycieli oraz uczniów. 

Każdy z uczestników przygotował coś specjalnego na tą okazję. Przed samym występem pojawiła się trema, ale nasi finaliści przezwyciężyli ją zawodowo. Emocje sięgały zenitu. Publiczność z zaciekawieniem przyglądała się występom uczniów. Nie zabrakło głośnych oklasków i żywiołowego dopingu. Nasi wspaniali prowadzący Marcin Prokop (Dagmara Mielczarek) i Szymon Hołownia (Bartek Kurdziel) spisali się na medal. Wszystkim dopisywały humory, a jurorzy tym razem nie stronili od pozytywnych komentarzy. W końcu oceniali najlepszych.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3