English Club

Zachęcam do czytania zakładki English Club, w której znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych materiałów dotyczących języka angielskiego. 

Już  niedługo  poznacie członków English club, których prace będą zamieszczane równolegle na tej stronie, jak również na naszej nowej gazetce "English corner".

Marzena ChrapkiewiczSCHOOL JOKES PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 września 2012 18:44

Prezentujemy najzabawniejsze żarty dotyczące szkoły.

SCHOOL JOKES

1.-Abraham Lincoln had a very hard childhood. He had to walk 7 miles to school every day.

-Well, he should have got up earlier and caught the school bus like everyone else !

 

2.Teacher: What time do you get up in the morning ?

Pupil: About an hour and a half after I arrived at school

 

3. Mum: How do you like your new teacher ?

Son: I don't. She told me to sit up front for the present and then she didn't give me one !

 

Paweł Sieprawski

 

 

 
Do English club dołączyli... PDF Drukuj Email
środa, 19 września 2012 18:02

Sprawozdanie ze spotkania English Club w roku szkolnym 2012/2013

 

`Dnia 13 września bieżącego roku o godzinie 13.30 odbyło się pierwsze spotkanie klubu ,,English Club''.Do pracy w klubie przyłączyli się nowi członkowie, uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej:

-Joanna Sieprawska

-Aleksandra Mej

-Karolina Kajdas

-Aleksandra Czeluśniak

-Weronika Bartel

oraz klasy I gimnazjum:

-Łukasz Woźniak

-Dominik Wider

-Filip Kita

-Aleksandra Molenda

-Paulina Sieprawska

-Dawid Szewczyk

-Paweł Sieprawski

Na spotkaniu zostały przydzielone prace i obowiązki  pomiędzy uczniami. Nad klubem sprawuje opiekę pani Marzena Chrapkiewicz. Zapraszamy innych do wspólnej pracy oraz do czytania gazetki ściennej na korytarzu.

 

Karolina Kajdas

 
wyniki konkursu "ZUCH" PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2012 19:39
          Z przyjemnością ogłaszamy wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka angielkiego " Zuch", w którym  ośmioro uczniów klasy II szkoły podstawowej wzięło udział w II semestrze. Spośród 1073 uczniów klasy II szkoły podstawowej z całej Polski nasi uczniowie zajęli od 22 do 46 miejsca. I miejsce w szkole otrzymał Kamil Górkowy,II miejsce - Emilia Balonek, III miejsce Dawid Przystał. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na apelu.
 
wyniki konkursu " Let's win" PDF Drukuj Email
wtorek, 19 czerwca 2012 19:34

   W niedzielę 17 czerwca zostało zakończone głosowanie na prace konkursowe pod hasłem " Let's win". Koszulka zaprojektowana przez uczniów klasy III gimnazjum otrzymała 303 głosy, koszulka klasy II gimnazjum- 150 głosów, natomiast klasy I gimnazjum 110. Wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu serdecznie dziękujemy. Gratulujemy uczestnikom konkursu :)

członkowie " English club"

 
Weż udział w głosowaniu! PDF Drukuj Email
niedziela, 03 czerwca 2012 19:24

I Ty możesz oddać swój głos!!!

W niedzielę 3 czerwca zostały zamieszczone  na stronie www.tydzienjezykow.pl  3 projekty koszulki KIBICA EURO 2012, zaprojektowane przez uczniów klas I-III gimnazjum.

Uczniowie pracowali w trzech zespołach nad swoimi projektami podczas Tygodnia Języków trwającego od 25 maja do 3 czerwca. Ich prace zostały wybrane spośród kilku propozycji, nad którymi pracowali w ciągu wielu godzin spędzonych przed komputerem, szukając pomysłów w Internecie i słownikach angielskich. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie koszulki Kibica EURO 2012 z hasłem w języku angielskim.

 

Pierwszy zespół , w którym pracowały uczennice klasy Ia i Ib: Julia Przejczowska, Małgorzata Jodłowska i Małgorzata Stanek, zaprojektował koszulkę z hasłem: „ If you are number one, I’ll be happy fan” . Hasło zostało zmodyfikowane przez dziewczyny z niewielka pomocą nauczycielki i  wygląda tak jak widzimy na koszulce poniżej.

 

Drugi zespół, w którym pracowali chłopcy z klasy II gimnazjum, tj. Tomasz Przejczowski i Patryk Szczepański, zaprojektował koszulkę z hasłem: „ Poland? – yes, yes ! We’ll do the best” . Przesłanie jest głębokie, oznacza, że to właśnie Reprezentacja Polski da z siebie wszystko. Liczymy na to !

 

 

 

 

Trzeci zespół, składający się z uczniów klasy III b i I b gimnazjum, tj. Krzysztof Warzecha, Dawid Ściera i Patryk Szarek, stworzył projekt koszulki z hasłem: „Everybody WINS” co oznacza w języku polskim, ze każdy jest zwycięzcą.  Zobaczcie poniżej:

 

 

Zapraszamy do oddawania głosów na ulubioną Waszym zdaniem koszulkę. Głosować można codziennie od 4 do 18 czerwca na stronie www.tydzienjezykow.pl

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 10