English Club

Zachęcam do czytania zakładki English Club, w której znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych materiałów dotyczących języka angielskiego. 

Już  niedługo  poznacie członków English club, których prace będą zamieszczane równolegle na tej stronie, jak również na naszej nowej gazetce "English corner".

Marzena ChrapkiewiczKONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SP PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 września 2017 21:14

Uwaga uczniowie klas IV – VII szkoły podstawowej !

 

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

     Zapraszamy do udziału w konkursie z języka angielskiego. Zadanie konkursowe polega na znalezieniu odpowiedzi zawartych na plakacie, a następnie udzieleniu ustnie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania podczas lekcji języka angielskiego u swojego nauczyciela. Termin mija w piątek 29.09.2017r.

Do wygrania – piątki  i szóstki !

Good luck !

Your English Teachers

 

Pytania do konkursu znajdują się na plakacie – dołączone zdjęcie.

 


 

 
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJUM PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 września 2017 21:00

UWAGA GIMNAZJALISTO!

 

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

  

     Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych zapraszam do udziału w konkursie z języka angielskiego. Zadanie konkursowe polega na napisaniu listu do Pani Marzeny Chrapkiewicz w języku angielskim na temat :

 

„ Learning English is useful  ”.

List  powinien zawierać minimum 100 słów. Prace należy złożyć najpóźniej do piątku 29.09.2017r. do godziny 13. Czekają piątki i szóstki do zdobycia. Najładniejsze prace zostaną opublikowane…. :)

Good luck !

Your English Teacher

 
SUKCESY UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKICH KONKURSACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2017 11:16

   W II semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klas IV – VI SP oraz I- III gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego.

Więcej…
 
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI PDF Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2017 07:29

   Dnia 31 maja 2017 roku 6 uczniów z klas IV-V SP reprezentowało naszą szkołę na gminnym konkursie recytatorskim z języka angielskiego: „ Family poetry”. Spośród 22 uczestników konkursu, uczennica klasy Va – Klaudia Choczyńska otrzymała I miejsce wraz z uczennicą klasy V SP z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Spytkowicach. 

Więcej…
 
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2017 07:14

   Dnia 25 maja 2017 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas IV-VI SP. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce rodzinnej " Family poetry". Komisja konkursowa w składzie nauczycielek języka angielskiego : pani Marzeny Chrapkiewicz i pani Eweliny Bułki wyłoniła 6 osób, które będą reprezentowały naszą szkołę na gminnym konkursie recytatorskim w ZSP w Spytkowicach dnia 31 maja br.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 10