Liga Ochrony Przyrody
 
 
Szkolne koło LOP w naszej szkole skupia uczniów chętnych do pracy na rzecz środowiska naturalnego. W ramach pracy naszego koła proponujemy młodzieży: akcje ekologiczne, konkursy, warsztaty, prelekcje, spotkania z ciekawymi ludźmi. We wrześniu 2011 otrzymaliśmy wyróżnienie  w powiecie wadowickim za projekt edukacyjny  „ Trzymaj formę”. Był to konkurs organizowany przez Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Wadowicach. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszego projektu ukazującego szeroką współpracę dzieci i rodziców w propagowaniu zdrowego stylu życia. Uczniowie, którzy wzięli udział w projekcie i wykonali prezentacje multimedialne lub interesujące albumy to:            
 

Opiekunem LOP jest Pani Edyta Laskowska 
 Warsztaty PDF Drukuj Email

8 maja przeprowadzone zostały  warsztaty edukacyjne w klasach VI,V IV przez ekologów z Klubu Gaja oraz Towarzystwa na Rzecz Ziemi na tematy:
- Jak szybko ginie świat przyrody?
- Święto drzewa. Zajęcia obejmowały prezentacje multimedialne a także ćwiczenia terenowe dotyczące fauny i flory buczyny karpackiej.

Więcej…
 
Akcje PDF Drukuj Email
środa, 04 kwietnia 2012 00:00

1.W roku 2011/2012 zostały przeprowadzone dwie zbiórki makulatury- wiosenna i zimowa. Za otrzymane pieniądze dzieci otrzymały nagrody książkowe.

 Uwaga! Ostatecznie zebraliśmy 1500 kg makulatury . Największą ilość kg  dostarczyli:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 5