Przedszkole
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
wtorek, 02 lutego 2021 19:47

Dzień Babci i Dziadka w tym roku był dla wszystkich dniem wyjątkowym, innym od wszystkich dotychczasowych dni w przedszkolu. Odbyły się bowiem w każdej grupie nagrania przedstawień  dla Babć i Dziadków. Dzieci wiedziały, że nie można zaprosić bliskich do przedszkola, bo jest pandemia, ale mimo to chętnie podejmowały każde zadanie.

Więcej…
 
„RYMOWANKA PRZEDSZKOLAKÓW” PDF Drukuj Email
piątek, 18 grudnia 2020 00:00

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 roku na terenie całej Polski odbywał się Powszechny Spis Rolny 2020. W ramach promocji Spisu Rolnego, Urząd Statystyczny w Krakowie zorganizował konkurs pt. „Rymowanki dla rolników”, którego adresatami były placówki wychowania przedszkolnego z województwa małopolskiego.

Więcej…
 
ŚPIEWAMY DLA NIEPODLEGŁEJ PDF Drukuj Email
środa, 11 listopada 2020 09:15

10 listopada 2020 r. nasze Przedszkole świętowało rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Najmłodsi wychowankowi zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w przedszkolnym koncercie „Dla Niepodległej” oraz z wielką radością zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego” jako udział w akcji MEN „Szkoła do hymnu”.

 

 
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email
czwartek, 01 października 2020 00:00

18 września nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wychowawczynie każdej grupy zorganizowały w tym dniu wyjątkowe atrakcje dla swoich podopiecznych.

Dzieci uczestniczyły w zabawach, pozowały do zdjęć itp. Zrobione zdjęcia zostały udostępnione w każdej grupie za pomocą aplikacji Messenger. Trójka klasowa w imieniu wszystkich rodziców przygotowała dla dzieci wyjątkowe upominki. Wszystkie przedszkolaki były bardzo zadowolone. Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zaangażowanie i współpracę.

Karolina Szarek

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 72