Interaktywny spektakl dla dzieci z elementami języka angielskiego „Ucząc bawimy, bawiąc uczymy” PDF Drukuj Email
piątek, 26 czerwca 2015 00:00
     W dniu 16 czerwca 2015 r. w naszej szkole odbył się interaktywny spektakl dla dzieci z elementami języka angielskiego pt. „Nadchodzi Pipi”. Sztuka była przedstawiona przez profesjonalnych aktorów „Teatru TAK”. W spektaklu udział wzięli uczniowie przedszkola, zerówek oraz klas I-III.
     Najmłodsi uczniowie naszej szkoły bawili się wyśmienicie, łącząc przyjemne z pożytecznym. Podczas spektaklu ulubieni bohaterowie bajek przemycali elementy języka angielskiego, które wplecione były tak, aby nauka języka obcego nie kojarzyła się dzieciom z monotonnym powtarzaniem słówek. Dzieci podczas zabaw uczyły się podstawowych zwrotów i słówek dotyczących określonej dziedziny. 

Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom naszej szkoły za udział w spektaklu!

                                                                                                                                  Maria Kozioł-Gawęda
 
{gallery}Wydarzenia/interaktywny_spektakl{/gallery}