Popołudnie z mamą i tatą 2015 PDF Drukuj Email
niedziela, 14 czerwca 2015 11:52

     W sobotę 13 czerwca 2015 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bachowicach odbyło się coroczne Popołudnie z mamą i tatą, a tegoroczne  hasło naszej imprezy brzmiało ,,Z mamą i tatą na huśtawce”.

     Impreza rozpoczęła się od oficjalnego otwarcia przez panią dyrektor Małgorzatę Balonek. Uroczystego oddania do użytkowania nowego placu zabaw dla dzieci dokonali: Wójt Gminy Spytkowice pan Mariusz Krystian, pani Józefa Sieprawska oraz zaproszeni goście. W ceremonii przekazania obiektu mieszkańcom wziął udział również proboszcz  parafii ks. Franciszek Jeleśniański, który poświęcił obiekt.

     Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Przeważały w niej występy zespołów klasowych w kolorowych strojach, które prezentowały ciekawe układy taneczne, często do własnej choreografii. Był to pokaz młodych talentów. Występy uczniów przeplatano konkursami dla dzieci i rodziców. W zabawie muzycznej „Karaoke” brali udział utalentowani wokalnie uczniowie naszej szkoły. Byliśmy świadkami świetnego, a czasami brawurowego występu.

     Podczas festynu można było się również skosztować  zdrową żywność. Każdy mógł poczęstować się kawałkiem pysznego chleba z domowym  dżemem truskawkowym lub ogórkiem małosolnym. Kiełbaska z grilla dołożyła nam kolejnych „milion kalorii”. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się, jak co roku wielka loteria fantowa. Bufet  także był bogato zaopatrzony.

     Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli nam tego dnia, dziękujemy za wspólną, dobrą zabawę. Dziękujemy  wszystkim  zaangażowanym osobom w organizację tego święta, także rodzicom za pomoc i wsparcie. Do zobaczenia na następnym festynie.                                                                                 

Beata Nowak
 
{gallery}Wydarzenia/piknik_2015{/gallery}