Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
środa, 17 października 2012 18:27
Już od dawien dawna  dzień 14 października obchodzimy w szkołach jako Dzień Edukacji Narodowej ,który znany jest również nieoficjalnie jako Dzień Nauczyciela. Odświętne stroje  nauczycieli i uczniów, kwiaty i życzenia sprawiły, że święto to upłynęło pod znakiem radości oraz w miłej atmosferze.

    W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, klasa I a gimnazjum wraz ze swoją wychowawczynią  Elżbietą Kotowicz  zaprosiła  nie tylko wszystkich  nauczycieli i pracowników  szkoły, ale również emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi, którzy przybyli na uroczystą akademię, aby razem  świętować Dzień Edukacji. Program artystyczny w wykonaniu uczniów tej klasy i kilku uczniów z klasy   II gimnazjum przedstawił  w sposób zabawny klimat lat minionych. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały Karolina Matura, Paulina Wójtowicz, Patrycją Gołba.  A Szymon Maj dodał powagi panującej , radosnej atmosferze grając wszystkim nauczycielom „Sto lat”

W tym uroczystym dniu , wszyscy uczniowie chcieli choć raz w roku podziękować naszym nauczycielom za ich trud i wysiłek wkładany w nauczanie i wychowanie.

Elżbieta Kotowicz
{gallery}den2012{/gallery}