FINAŁ MAM TALENT PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2012 21:50
1 lutego w naszej szkole odbył się finał konkursu „Mam talent”. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani dyrektor Małgorzata Balonek oraz z Pani wicedyrektor Jadwiga Stanek. Nie zabrakło również pracowników szkoły, nauczycieli oraz uczniów. 

Każdy z uczestników przygotował coś specjalnego na tą okazję. Przed samym występem pojawiła się trema, ale nasi finaliści przezwyciężyli ją zawodowo. Emocje sięgały zenitu. Publiczność z zaciekawieniem przyglądała się występom uczniów. Nie zabrakło głośnych oklasków i żywiołowego dopingu. Nasi wspaniali prowadzący Marcin Prokop (Dagmara Mielczarek) i Szymon Hołownia (Bartek Kurdziel) spisali się na medal. Wszystkim dopisywały humory, a jurorzy tym razem nie stronili od pozytywnych komentarzy. W końcu oceniali najlepszych.

Uczestnicy finału naszego szkolnego show czuli się na scenie, jak ryby w wodzie. Każdy pokazał maksymalnie to, na co go stać. Przed zebranymi kolejno ukazali się:

Joanna Cieślik, Marzena Domagała, Angelika Gliwa i Lidia Przejczowska - śpiew
Paulina Wójtowicz  - śpiew
Szymon Świdergał – gitara klasyczna
Aleksandra Gawęda - śpiew
Oliwia Miarka - balet
Kamil Przystał - śpiew

Zwycięzcą „Mam talent” okazał się Kamil Przystał, który otrzymał najwięcej głosów publiczności za pięknie zaśpiewanie piosenki Marka Grechuty „Miła nie dokazuj”. Prezentując swój talent wokalny zdobył serca wielu osób, szczególnie żeńskiej części publiczności. Bardzo serdecznie gratulujemy laureatowi, ale również wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w naszym „Mam talent”, bo każdy był jedyny w swoim rodzaju. 
 
Dzięki naszemu przedsięwzięciu, jakim był szkolny konkurs, każdy mógł się sprawdzić i pokazać swoje umiejętności innym. Trzeba przyznać, że impreza spełniła swój nadrzędny cel – znaleźliśmy nowe talenty. Jesteśmy przekonani, że o finalistach usłyszymy jeszcze nie jeden raz. Zwieńczeniem finału było wspólne zatańczenie tańca belgijskiego.
 
Organizacją „Mam talent” zajął się SU pod bacznym okiem pani Agnieszki Harmaty. Główno dowodzącymi były uczennice z grupy projektowej „Alpamayo”, czyli Ania Wójtowicz i Dagmara Mielczarek. W przygotowania włączyli się też: Dominika Dębska, Anielka Orlik, Krzysiek Kadzik, Bartek Kurdziel, Gosia Jodłowska, Lidka Przejczowska, Angelika Gliwa, Asia Cieślik oraz Szymon Świdergał. Za obsługę sprzętu odpowiedzialni byli Wojtek Stasiak 
i Krzysiu Warzecha. Za wszelką pomoc w realizację przedsięwzięcia dziękujemy wszystkim, a w szczególności Pani Dyrektor, Panu Mirkowi Szewczykowi, Pani Agnieszce Harmacie i tym, których zapomnieliśmy wymienić.  

Anielka Orlik
{gallery}final{/gallery}