KONCERT NOWOROCZNY 2021 „KOLĘDUJMY MAŁEMU JEZUSOWI” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 stycznia 2021 17:08
Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś,

Niech kolęduje z Nami cała ziemia…”

Koncert noworoczny „Kolędujmy Małemu Jezusowi” stał się piękną tradycją naszej szkoły.

W tym roku, ze względu na pandemię COVID-19, nie jest możliwe spotkanie naszej społeczności bachowickiej na koncercie „Kolędujmy Małemu Jezusowi”. Dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia koncertu online, przygotowanego przez uczniów z naszej szkoły. Nasi uczniowie są wyjątkowo utalentowani, o czym można się przekonać słuchając pięknie zaśpiewanych kolęd i pastorałek. Jeszcze raz wszystkim kolędującym serdecznie dziękujemy.

 

https://youtu.be/3IIotITJdrY


Mamy nadzieję, że koncert dostarczył wszystkim oglądającym, niezapomnianych wrażeń.

Życzymy wszystkim, aby rok 2021 był rokiem przepełnionym radością i miłością. Pełnym spokoju i wiary w lepsze jutro.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy szkoły

oraz Uczniowie ZSP w Bachowicach