„CZARY – MARY”, CZYLI POKAZ ILUZJI W NASZEJ SZKOLE PDF Drukuj Email
czwartek, 20 lutego 2020 20:09

Dzień 11 lutego 2020 roku był „magicznym” dniem dla naszej szkoły. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, pan Adrian Mitoraj, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.

Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Całość dopełniła świetna muzyka oraz poczucie humoru prowadzącego. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach zarówno uczniów jak i nauczycieli. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, ręka przechodziła przez lustro, przecięty sznurek nadal był w całości. Jednak największe emocje wywołał stolik unoszący się nad podłogą coraz wyżej i wyżej. Uczniowie z zachwytem uczestniczyli w pokazie, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach.

Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci i młodzieży. Naszego niezwykłego Gościa nagrodzono gromkimi brawami!

Justyna Kaptur

{gallery}Wydarzenia/2020/Iluzjonista{/gallery}