X edycja festynu "Popołudnie z mamą i tatą" PDF Drukuj Email
wtorek, 29 czerwca 2010 20:43

Pięknego, słonecznego, a nawet upalnego dnia 12.06.2010 r. na terenie boiska sportowego LKS Borowik w Bachowicach miało miejsce coroczne wydarzenie jakim jest festyn „Popołudnie z mamą i tatą” Było to już X okrągłe spotkanie w historii naszej szkoły.

Tegoroczny festyn przebiegał pod hasłem „ Kocham Cię Polsko” i był zorganizowany przy współpracy m.in. klubu sportowego LKS Borowik. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Dyrektor Szkoły p. Małgorzata Balonek, a głównymi prowadzącymi były gimnazjalistki – Weronika Jasińska i Agnieszka Dębska.

Program imprezy zawierał propozycje różnorodnych konkursów dla dzieci, ich rodziców i VIP-ów, jak również wiele prezentacji uczniów nawiązujących do naszej polskiej kultury i tradycji. Wraz z występującymi można było zanucić wszystkim dobrze znane piosenki biesiadne. Zabawę uprzyjemnił zespół „Amulet” w składzie: Karolina Bobak- wokal, Krzysztof Bartel – instrumenty klawiszowe, Mateusz Przystał – gitara basowa, Adrian Mrowiec- trąbka, Dariusz Chudy – perkusja, Grzegorz Pytel – saksofon.

Jak co roku na przybyłych gości czekał bogato zaopatrzony bufet, wata cukrowa, popcorn. Można było również posmakować wypieków dostarczonych przez piekarnie „Maja” W galerii prac naszych uczniów można było zakupić niepowtarzalną i nietuzinkową biżuterię w atrakcyjnych cenach. Loteria fantowa jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem, bo jak zawsze każdy los wygrywał i nikt nie wyszedł z pustymi rekami. Do tegorocznych atrakcji festynu należała również dmuchana zjeżdżalnia, z której z radością korzystały dzieci. 

Mamy nadzieję, że każdy z przybyłych gości świetnie się bawił przy muzyce, tańcu i innych atrakcjach. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok.

                                                                                                                                                                              Magdalena Jarosz

{gallery}xpopoludnie{/gallery}