Zawieszenie zajęć

Zawiesza się na czas określony prowadzenie działalności opiekuńczej Przedszkola Samorządowego w Stryszawie - oddział "0" mieszczące się w budynku Szkoły Podstawowej oraz oddział "0" mieszczący się w budynku 278D (Stryszawa Dolna) w okresie od dnia 07 grudnia 2020 r. do dnia 11 grudnia 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

więcej informacji
 

APEL DO RODZICÓW

Drodzy Rodzice! Sytuacja w naszym kraju staje się coraz trudniejsza! W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii COVID – 19, a ponadto wprowadzeniem w naszym powiecie czerwonej strefy, przypominamy, iż zgodnie z obowiązującym Regulaminem Funkcjonowania Przedszkola Samorządowego w Stryszawie w Okresie Pandemii, obowiązkiem każdego Rodzica jest powiadomienie placówki w razie wystąpienia w rodzinie potwierdzonego przypadku wirusa SARS – CoV – 2 lub odbywania kwarantanny.

więcej informacji
 

Zawieszenie zajęć

Zawiesza się na czas określony prowadzenie działalności opiekuńczej Przedszkola Samorządowego w Stryszawie- oddziały mieszczące się w budynku 278D (Stryszawa Dolna) oraz oddziały mieszczące się w budynku Szkoły Podstawowej, w okresie od dnia 12 października 2020 r. do dnia 16 października 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

więcej informacji
 

Regulamin Funkcjonowania Przedszkola Samorządowego w Stryszawie w czasie epidemii

Celem niniejszego regulaminu jest ustalenie zasad postępowania z dziećmi zdrowymi oraz potencjalnie chorymi, zasad postępowania w przypadku podejrzenia zarażenia u pracowników przedszkola, oraz ustalenie planów higieny w przedszkolu tak, aby zdrowe osoby nie były narażane na niebezpieczeństwo zarażenia się od osób potencjalnie zarażonych lub ustalenie działań, które zminimalizują to ryzyko.

Regulamin
 

Drodzy Rodzice

W związku z obecną wzrostową sytuacją epidemiologiczną w Małopolsce, zaplanowane w tradycyjnej formie zebranie z Rodzicami w Przedszkolu Samorządowym w Stryszawie w dniach 27 i 28 sierpień zostaje odwołane.

więcej informacji
 

DO RODZICÓW

Zebrania z rodzicami odnośnie organizacji roku szkolnego 2020/2021 odbędą się:
- Stryszawa Górna 27.08.2020r. o godz. 15:30
- Stryszawa Dolna 28.08.2020r. o godz. 15:30

Na zebraniach zostaną podpisane m.in.umowy cywilno- prawne z rodzicami oraz przekazane wszelkie istotne informacje dotyczące nowego roku szkolnego.
Obecność rodziców obowiązkowa !

 

Zarządzenie Nr 8 Dyrektora Przedszkola

Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności opiekuńczej Przedszkola Samorządowego w Stryszawie, w okresie od dnia 1 lipca 2020 r. do dnia 5 lipca 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , a także brakiem możliwości zapewnienia dzieciom przedszkolnym warunków zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Zarządzenie
 

Wakacyjny dyżur

Drodzy Rodzice !
Tegoroczny dyzur wakacyjny zostal zaplanowany w budynku 278d- Stryszawa Dolna.
Przypominamy, iz w dalszym ciagu obowiazuja nas wytyczne GIS odnosnie pobytu dziecka w przedszkolu.
Prosimy o zgloszenie chetnych dzieci na dyzur wakacyjny z Przedszkola w Stryszawie Gornej i Dolnej do dnia 26.06.2020r. Zgloszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 33 8747 198 w godz 8-12, lub drogą mailowa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Prosimy o rozsadne przemyslenie swojej decyzji.

 

Zarządzenie Nr 6 Dyrektora Przedszkola

Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności opiekuńczej Przedszkola Samorządowego w Stryszawie, w okresie od dnia 1 czerwca 2020 r. do dnia 14 czerwca 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , a także brakiem możliwości zapewnienia dzieciom przedszkolnym warunków zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Zarządzenie
 

KOMUNIKAT - 26.05.2020

Ponownie prosimy Rodzicow, ktorzy sa zainteresowani powrotem dziecka do Przedszkola od dnia 01.06.2020 o kontakt pod nr tel. (33) 8747198 w godz 8.00-12.00 do dnia 28.05.2020r. (czwartek)

 

Zarządzenie Nr 5 Dyrektora Przedszkola

Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności opiekuńczej Przedszkola Samorządowego w Stryszawie, w okresie od dnia 25 maja 2020 r. do dnia 31 maja 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , a także brakiem możliwości zapewnienia dzieciom przedszkolnym warunków zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Zarządzenie
 

Zapisy do Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej

Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej ogłasza nabór dla kandydatów na rok szkolny 2020/2021 do klas: fortepianu, organów, skrzypiec, wiolonczeli, gitary klasycznej, klarnetu, saksofonu, trąbki, puzonu, perkusji, akordeonu oraz fletu poprzecznego.
Zapisy odbywają się do 31 maja 2020 r.

Więcej informacji
 

Zarządzenie Nr 4 Dyrektora Przedszkola

Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności opiekuńczej Przedszkola Samorządowego w Stryszawie, w okresie od dnia 6 maja 2020 r. do dnia 24 maja 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , a także brakiem możliwości zapewnienia dzieciom przedszkolnym warunków zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Zarządzenie
 

KOMUNIKAT

Decyzją Organu Prowadzącego nasze Przedszkole jest nadal zamknięte do odwołania.
Rodziców zainteresowanych posłaniem dziecka do Przedszkola prosimy o kontakt w godzinach 8-12 pod nr tel. 33 87 47 198.

 

Pomoce do nauki w domu

Do Rodzicow! Wszystkie biezace materialy edukacyjne dla dzieci nalezy odszukac w zakladce "Edukacja domowa". Znajdują się tam również poprzednie ćwiczenia.

 

Kiermasz wielkanocny i konkurs odwolany

Prosimy rodziców o sprawdzanie strony przedszkola. W razie konieczności będą zamieszczane materiały edukacyjne do samodzielnej pracy.
Pani Agata Kłapyta- katechetka, prosi aby dzieci 6-letnie, w domu przygotowały rysunek lub prace dowolną techniką, przedstawiajacą koszyczek oraz Palmę wielknocną.
Dzieci proszone są również o utrwalenie modlitw: Ojcze Nasz, Aniele Boży, Zdrowaś Mario oraz Wierzę w Boga

 

Wniosek do pobrania

Wypelnione wnioski prosimy wysylac poczta na adres Przedszkola: Przedszkole w Stryszawie, Stryszawa 279d, 34-205 Stryszawa lub drogą elektroniczną na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin rekrutacji
 

Zawieszenie zajec

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

Rekrutacja do przedszkola

Ruszyły zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Przedszkole prowadzi rekrutację w oparciu o zasadę powszechnej dostępności. Zasady przyjęcia do przedszkola określa regulamin. Nabór prowadzony jest w okresie od 02.03.2020r. – do 31.03.2020r.

Regulamin rekrutacji